KONST / Litografier / Färglitografi 15816137
nr 1581 6137
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Kvinna med zebra, ställvis med glitter. Signerad, färglitografi, numrerad 271/290. Bladets mått: 44x3, yttermått inklusive ram: 58x43 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:23:25
22/11 02:45:07